Stilling - Væbner og seniorvæbner

1. Blålys
K 19 - Vanløse
2. Kongens nørder
Kgs. Lyngby
3. tonsetøserne
Odense 12
4. Hold nu op
F 7
5. Hold nu mund
F 7
6. Fireballs
Tjørring
7. DetMåViIkkeSigeForLederne
Ørslev-Vordingborg
8. CrunchKoldskål
Utterslev
9. ticket to try plus wagner
Storvorde-Sejlflod
10. Team Sej Kage
K 25 Brønshøj
11. 404 NIF
Nykøbing Sjælland
12. The Golden Måger
Kærby
13. De håbløse citronmåner
Ballerup
14. Det Majbritts skyld
Mosede
15. Chip
Storvorde-Sejlflod
16. DePresso Espresso
Snedsted
17. De falske pølser
F 7
18. DeGuleØrkenørreder
Nivå
19. Team islagkage
F 7
20. Limfjordens Vikinger
Glyngøre
21. Økokartowlerne
Hjortshøj
22. ØrneVinden
Ørnhøj
23. De dysfunktionelle snegle
Holstebro 1
24. Wannabees
Korsvejen
25. Det ved jeg ikke
Brabrand
26. Team Gaffa
Allerød
27. Caspers K-Salat
Hvidovre
28. UniCornFlakesKarlslunde
Hvidovre
29. Taco Joe
Hvidovre
30. Grise to be
Helsingør 1
31. Stillekupeen
Holstebro 1
32. G112
Hvidovre
33. De Blå Fletninger
Bagsværd-Stengård
34. Test3
Mosede
35. Kan du ikke huske os
Skovlunde
36. Rielands møgunger
Mosede
37. De Paniske Pestoer
Holstebro 1
38. Blåstue sv
K 23
39. De lyserøde tingester
Nakskov
40. Fifty shades of more blue
Øster Hornum
41. Aber Dabei
K 19 - Vanløse
42. Natfanterne
Nykøbing Sjælland
43. Den Trekantede Ost
Tårnby
44. Hvad var det du sagde
Roskilde
45. Pink Ladies
Sct. Jørgensbjerg
46. De lækre ballamaer
K 25 Brønshøj
47. Team 69 swakker
Rødding
48. Team Unicorn rainbow
K 25 Brønshøj
49. Hockey Elefanterne
Næstved
49. RouladeBallade
Hedehusene
51. Lama Lars på eventyr
K 19 - Vanløse
52. Gul bamse-lamse lama
Kgs. Lyngby
53. Den laks skal neD
Skovlunde
54. Utter trutter
Utterslev
55. Øhm Superagurker
Holstebro 1
56. Enhjørningebanden
Hjortshøj
57. Team Giffel
Tranegilde
58. KM d. tredjes disciple
Esbjerg 2 Midtby
59. FlamingoPoolFloaties
Utterslev
60. All Together
Aulum
61. Drengerøvene
F 5 Mariendal
62. .Pigelus
Bagsværd-Stengård
63. Ingenting
Hasle-Åbyhøj
64. De Blå Drager
Sct. Jørgensbjerg
65. Det ved vi ik
Klinkby
66. De blå fritter
K 19 - Vanløse
67. Pirat Alf
Gråsten
67. Møgungerne
Nørre Uttrup
69. det vil vi ikke sige
Buddinge
70. Bamsefars disciple
Ugerløse
71. Team ham der
Haderup-Feldborg
72. Team Ternet Tunsalat
Sct. Jørgensbjerg
73. Dem Fra Landet
Ugerløse
74. Ternet Pesto
Aulum
75. Ukendt gruppe
Korsvejen
76. Det bedste navn
Dalmose
77. Tvebakke og basilikum
Hvidovre
78. Team Flemming
Varde
79. McDonalds Stræberne
Hjortshøj
80. Chips - nu uden knas
Særslev
81. Noname
Alsønderup
82. Specialklassen
Øster Bjerregrav
83. Vi ka noget i ik ka ha
Birkerød
83. Lucky Leftovers
K 25 Brønshøj
83. The Wild Wæbners
Havdrup
86. De Sprøde Krosangere
Overlund
87. Tjooooh
Solbjerg
88. Metromusene
Hjortshøj
89. mylittlepony123.dk
Næstved
90. Bananer i bikini
Aarhus 2
91. Kageelskerne
Hjerting
92. MERE ILD til F5
F 5 Mariendal
93. Jægerpølserne
Nørre Uttrup
94. Hold fast
Solbjerg
95. fritzfinurligefritter
Birkerød
96. JJ-MOL
Hundige
97. Gakkelak i låget
Røsnæs
98. Therkel og Co. i knibe
Brenderup-Harndrup
99. Anne og Lotte i storbyen
Brenderup-Harndrup
100. Bad-Manz
Viborg 3
101. .--.)..-)..-)..-.)..-.))
Thyholm
102. Nåååår
Allerød
103. ludolosers
Aalborg 9
104. de blå geder
K 25 Brønshøj
105. De blandede bolsjer
Ørum
106. De Frække Skumbananer
Snertinge
107. de blå llamaer
K 25 Brønshøj
108. Team Avocado
Tranbjerg
109. græssutterne
Overlund
110. Tis nu Håkon
K 27 Lundehus Sogn
111. Kartoffelbanden
Aalborg 3 Hobrovejen
112. Avocadotoast
Utterslev
113. Sunshines Nissebabes
K 25 Brønshøj
114. Tonnis Tun
Isenvad
115. Pentatumper
Overlund
115. Allways Hungry
K 9
117. Grisse Gang
Fredericia Søndermarken
118. Blære før Ære
Virum
119. UltraPower
Hjortshøj
120. Jumbosneglenes hær
K 9
121. Viggos hows
Rødding
122. HyggeLyggeLadOsBygge
Hillerød
123. I Nakken
Allerød
124. Xykloblyant
Sct. Jørgensbjerg
125. Kyllingespyd med teriyaki
F 4
126. De Kandiseret kantsten
Virum
126. Du låner en ål uD
Skovlunde
128. fluffy.marshmallow
Bredebro
129. hot wings
Overlund
130. Hold Ole
F 6
131. RegnbueHummus
Beder-Malling
132. Vierikkespejdere
Gl. Rye
133. Krapyl
Skelund-Veddum
134. De snakkende møgunger
Øster Hornum
135. Prins William og væbnerne
Jelling
136. De Seje Brabrandere
Brabrand
137. Pirat alfs væbnere
Gråsten
138. De Franske Optimister
Hals
139. Blooby nooby fans
Lind
140. Ælingebanden
F 6
141. The Chickens
K 9
142. Hvad rager det dig
Karlslunde
143. FoodLovers
Korsvejen
144. STADIG BARE IGLER
Herlev
145. Chokoladekage
Harridslev
146. Kakaodrikkerne
Gadstrup-Snoldelev
147. lamaer
Odense 2 Dyrup
148. Force of brains
Ikast
149. den hyggelig haggises
1st Kirkliston Boys' Brigade
150. Teletubbies
Herlev
151. De Syltede Agurker
F 5 Mariendal
152. Koslænget
Ledøje-Smørum
153. Søde og Forvirrede
Karlslunde
154. P for Putin
Mosede
155. Find Fie Laursen
Karlslunde
156. Plænekliperene
Mørkhøj
157. Pyjamasheltene
Aarhus 2
158. De rullende træstammer
Tjæreborg
159. Mathilde og Blondinerne
Mosede
159. Bamseboller
Viborg 3
161. MC Kian
Skanderborg-Stilling
162. De seje rejer
Lind
163. 5 Flade Flødeboller
Tommerup St.
164. Teamon og Pumba
Mørkhøj
165. Kims Chips
Ilskov
166. - TSK -
Gl. Rye
167. Tøserne og Mikkel
Fredericia Vejlby
168. HASHTAG havelåge
Ledøje-Smørum
169. vvserne
Støvring
170. den røde kuglepen
Ilskov
171. Qioxk
Svenstrup
172. Jernbaneskidtskraber
Tjæreborg
173. Bimsefædre
Isenvad
174. Lama-corns
Viborg 3
175. Flødebolleræs
Mørkhøj
176. Spaghettimonsterets Børn
Ilskov
176. Valentiners Væbnere
Haslev
178. Hvad
F 4
179. Hold Fest
Solbjerg
180. Shhh, Det ved vi ikke
Roskilde
181. Bongo
Kibæk
182. The Golden Ævleskiver
Kærby
183. De uspiselige
Randers 1 Sct. Clemens
184. Holgerhængers
Korsør
185. plys og vennerne
Odense 2 Dyrup
186. Svanerne
Frederiks
187. Brønderslev 2
Brønderslev
188. Bacon-gnaskerne
Pandrup
189. Bonderøvene
Gl. Rye
190. Team G-FORCE
Give
191. Noahs Ark
Skovlunde
192. SIMONS væbnere
K 26 Husum
193. Brønderslev 3
Brønderslev
194. Brønderslev 1
Brønderslev
195. Hold Kæft
Hasle-Åbyhøj
196. Toppen af DK
Hasle-Rutsker
197. team off-road
Aarhus 1
198. VM-Guderne
K 2
199. Blåstue v
K 23
199. Orange Unicorns
Aarhus 1
201. Alle Drenge Har Det
Taastrup
202. Delfinerne
Korsør
203. Bjerggeden
Pandrup
204. Team Kaktus
Tranbjerg
205. Testhestene
VMU (Test)
206. V for sejr
Pandrup
207. Dem der tester på heste
VMU (Test)
207. De små lyserøde drager
K 17
207. Hattedrengene
Holstebro 1
210. De dovne dovendyr
Harridslev
210. TeknikHestene
VMU (Test)
210. Holdet fra ukendt kreds
Høje Tåstrup
213. Langå 5. Kreds
Langå
213. Bolcher1
Ørum
213. tester
VMU (Test)
213. Paw Patrol
Eskilstrup
213. Elle-V
Ellevang-Risskov
213. Den hundredårige
Skanderborg-Stilling
213. Ørken Kikkert
Hjerting
213. Vikingerne
K 12 Amagerbro
213. Langå 6. Kreds
Langå
213. Det siger vi ik
Karlslunde
213. Her er festen
Hampen-Gludsted
213. De tre æg
Overlund
213. Bolcher
Ørum
213. Nameless
Måløv
213. Holdmund
Hasle-Åbyhøj
213. Knæ høj karse
Kolind
213. DBaconI
Kibæk
213. Himmelfartsfeerne
Eskilstrup
213. Elle-V Girl Power
Ellevang-Risskov
213. Hallo, vi vinder da bare
Høje Tåstrup
213. Kiks og kaffe
Ringsted
213. Anne mor og ællingerne
Kolind
213. De krøllede får
Højer
213. Knæflækkerne
Hvalsø
213. Feerne
K 13
213. DE jyske pattegrise
Kærby
213. Guldet fra Fredericia
Fredericia Søndermarken

Placeringerne bliver opdateret løbende - hvert 10. minut (sidst opdateret 22. maj 07:32)