Tilmeldte patruljer til netdelen

Væbner- og seniorvæbnerpatruljer (228)

Men In Blue
Benløse
Det nye kuld
F 7
Tøsingerne
Tåsinge
Lama Lars og Lamacorn
K 19 - Vanløse
Tyl er vores motto og det rimer på lotto
Helsingør 1
Baymax for the win
Herning Nord
De Ultimative Jydske Jyder fra Jydland
Hasle-Åbyhøj
Team Gal Cacalag
Mammen
Lucas disciple
Arnborg
Benis
Aalborg 8 Nr. Tranders
Crazy Frogs
Arnborg
GirlZpoweR
Arnborg
Test2
Mosede
Team Giffelunicorns
Mosede
Detvedjegik
Aalborg 8 Nr. Tranders
Vi kan noget I ik kan ha
Birkerød
Palle og De Andre Kongepudler
Storvorde-Sejlflod
Buddinge 2
Buddinge
Vi har ikke noget holdnavn...
Tranegilde
så bare tag det roligt og giv dig god ti...
Vilstrup
De Selvlysende Helte
Strandby
Nitterne
Strandby
Femkløveren
Struer
Grissebassemums
Gadstrup-Snoldelev
De Franske Optimister
Hals
Teletubbies
Hals
Røde pandaer (ikke pindsvin)
1st Kirkliston Boys' Brigade
Åh nej - Euan trådte i hundebæ
1st Kirkliston Boys' Brigade
Ledernes_Kæledækker
Hillerød
Bubbi børnene
Overlund
The Pink Llamas
Overlund
De fede hankatte
Overlund
De gule ørken ørreder
Nivå
Smut pomfrit 2
Skanderborg-Stilling
Girlship
Fredericia Søndermarken
Qaqqaq
Nykøbing Sjælland
Gummiænderne - Vi er kun lidt pivede
Nykøbing Sjælland
The Golden Måger
Kærby
Tonsetøserne
Odense 12
Supersøstrene
Odense 12
Ejendomsmæglerne
Thyholm
Cyka-Blyant
Sct. Jørgensbjerg
Hold Optur
Korsvejen
Team Tisgul
Korsvejen
Hu hatte team Giffel
Tranegilde
Tøffelheltene
Struer
De forvirrede rollatorroer
Herlev
Bare igler
Herlev
Piblana
Hasle-Rutsker
Marripytterna
Hasle-Rutsker
Dehvejagikk
K 5
Elgene
Ellevang-Risskov
Ællingerne
Ellevang-Risskov
De5ogmnms
Silkeborg 2
Kaffe-kageklubben
Brabrand
Google det
Skovlunde
Watchmen
Skovlunde
Annanas
Skovlunde
Væbnerholdet
Skovlunde
Væbnerpatruljen
Skovlunde
Møgungerne og mig
Fredericia Søndermarken
Den blå flamme
Klinkby
De Røde Løbere
Ledøje-Smørum
De Pinke Panterer
K 9
Security dogs
K 9
FLIND FL3M FLEJ
Ledøje-Smørum
Falkefjer
Gl. Rye
GlRye4Ever
Gl. Rye
vi giver en kop mælk i lufthavnen
Stenløse-Veksø
Det var Elses ide
Ørslev-Vordingborg
Vi er med for sjov
Allerød
De royale FDFer
Allerød
Marsboer
Allerød
Pirat alfs væbnere mk.4
Gråsten
Tarteletter
K 19 - Vanløse
Tour De Freja
Hadsund
Bubbi Bjørnene
Roskilde
Lonnis Drenge
Hadsund
Det andet hold
Roskilde
Rainbow Uni-Corns
K 7 Frihavn
De handicappede annanaser
Næstved
Tøzernemedstumth
Dalmose
Gruppe 5
Dalmose
De lyserøde ærter
Dalmose
Polsemix
Alsønderup
Potterne
F 7
De falske pølser
F 7
Team islagkage
F 7
Pokemons
F 7
De Fejlmeldte
Glyngøre
Stan-Lee and the return of the water
Svanninge-Faaborg
Team Lum Lamp
Glyngøre
Ballademagerne
Nørre Uttrup
Ikk Mer Mælk
Brenderup-Harndrup
Kakao Banden
Brenderup-Harndrup
Rabarbergøjer
Aulum
Sili Bang
Aulum
BONGO
Kibæk
DBaconI
Kibæk
De Flyvene Vindruer
Skalborg
SNEJL
Ørslev-Vordingborg
Noget med pomfritter
Aalborg 9
Kåres hyggehold
Aalborg 9
Girlpower
Harridslev
En sæl
Holstebro 1
Jomsvikingerne
F 6
Sneglefart
F 6
Chop
Storvorde-Sejlflod
Kongens Nørder
Kgs. Lyngby
MERE ILD til F5
F 5 Mariendal
Play for fun
Overlund
Pizzabud
Overlund
Draco Interfectorem
Overlund
Safarifighter
Overlund
Lad os gå i Netto
Ørum
Fredeshavnerne
Frederikshavn 2
Cola-krigerne
K 17
Køvenhavnerne
Frederikshavn 2
Kæft et tamt navn
Ørum
Puff den magiske drage
Storvorde-Sejlflod
Speltghettoen
Hjortshøj
Pink Lynet McQueen
Hjortshøj
Bøf-Bananerne
Hjortshøj
McDonalds Stræberne
Hjortshøj
Freddys fanger
Haderup-Feldborg
My little ponies
Haderup-Feldborg
Snotskovl
Tyrsted-Uth
Jamen helt seriøst
Tyrsted-Uth
DetAndetHold
F 5 Mariendal
Næver forever
Næstved
Kernehuset
Holbæk
OverPower
Nakskov
Sharing-Is-Caring
K 19 - Vanløse
Hvor er vi på vej hen
Jelling
Riis med boller i karry
Jelling
Musketererne
Hjerting
De skøre geder
Hjerting
(DSB)
K 25 Brønshøj
Dem fra Thy
Thisted 2 Østbyen
P.T.O.T.A.L.D.H.G
Bjerringbro
Team grå
Thisted 2 Østbyen
Det kan vi godt huske
Tvis
I.K.E.A Family
Viby J
SESAM udråbstegn
Viby J
Det magter vi ikke
Tvis
Pernilles Diciple
Bjerringbro
Disco delfinerne
Aarhus 2
Pasta med kamelsovs
Aarhus 2
De tvang os til det
Viby J
Dobbelthagekagebagerne
Thyholm
Team Sej Kage
K 25 Brønshøj
Korte grønne skørter
Ikast
Im walking on Solstad
K 25 Brønshøj
Loyal to FDF
Hasle-Åbyhøj
50 shades of blue
Øster Hornum
De saltede vaniljekager
Øster Hornum
Møgungerne fra Hvidovre
Hvidovre
Durum Kings
Hvidovre
The Green Shit
Hvidovre
De seje kanibaler
Bagsværd-Stengård
.Pigelus
Bagsværd-Stengård
Blåstue Drengegruppe
K 23
De Sennepsgule Grævlinger
Mejdal
Aber Dabei
K 19 - Vanløse
De Blå Alpakaer
Hasle-Åbyhøj
De Max Pinlige
Hjerm
Maliks slaver
Kærby
Quang
K 27 Lundehus Sogn
Det ved jeg ikke, hvad tror du selv
F 4
Isgnaskerne
K 27 Lundehus Sogn
DJ kæv
Virum
Blåstue Pigegruppen
K 23
Virums vidunderlige væbnere
Virum
De idéløse
Stevnstrup
peterplys og venerne
Øster Bjerregrav
Lyserøde elefanter
Nakskov
Ekstra tyk skorpe
Utterslev
Mere ost
Utterslev
Buda Bandana Banana Banden
Holstebro 1
Blåhvalerne
K 19 - Vanløse
Team Unicornrainbow
K 25 Brønshøj
De swagge flodheste fra Vanløse
K 19 - Vanløse
Hindu Hønerne
Holstebro 1
Russer Strudser
Holstebro 1
ABC-Lakrids
K 27 Lundehus Sogn
Team Toiletvarmere
Støvring
Team Eigil mangler bleer
K 25 Brønshøj
De Skæve RadiatorTermostater
Kolind
Find Holger T
Dronninglund
Snotungerne
Karlslunde
Burham G
Mørkhøj
De Listige Løver
Viborg 3
Pink Galaxy
Viborg 3
MmmDetsmagerafmere...
Havdrup
Kold Varm The
Hjortshøj
Team Tights
Mørke
Bare fordi
Mørke
Roulade drengene
Sønderborg
Håndvask
Tjæreborg
Trøflerne
Tjæreborg
Strikkeklubben 18plus
Tjæreborg
Team Flækøkse
Svenstrup
Guldvæbnerne
Tårnby
Finalehest
Test
G-Force
Give
Det ve vi æ
Give
Næver forever1
Næstved
Analimalam
K 13
Hawaiiskjorterne
K 13
Holgers Hænger
Korsør
De blå enhjørninge
Ringsted
Århus 14 Væbnere
Århus 14
Det ved vi ikke
Høje Tåstrup
Den brune ko
Høje Tåstrup
Rovfuglene
Frederiks
Pastaskrue
Karlslunde
Team Grå
Thisted 1
Seje børn skal bare koge længere
Hedehusene
Gronk
Hedehusene
Skinkeskiver
Utterslev
Anes disciple
Ballerup
Hold ud
Ilskov
Hold om
Ilskov
Hoffs slaver
Kærby
Bro-bitsch
Ringsted
Pigeskib
Fredericia Søndermarken
Mig og de mærkelige
Fredericia Søndermarken
Lucky Leftovers
K 25 Brønshøj

Seniorpatruljer (77)

DSB - de sløve benløse
Benløse
Testhestene
VMU (Test)
(),.-_
Randers 1 Sct. Clemens
Ornitologklubben
Skanderborg-Stilling
De Fire Fede Flodheste
Hardsyssel Efterskole
Malkepigerne
Ørum
Clark Kent og dem fra den lukkede
Storvorde-Sejlflod
De forvirrede svigtere
Tranegilde
UltraEkstraordinærtSeje MSE
Midtsjællands efterskole
Majs Lil Pony
Hillerød
Navnet kunne ikke indlæses
Overlund
Jyder i Kbh - Med vinden i hårdet og se ...
Tjæreborg
Fåredrengen og de fede filistre
Darum
De små fede spidermænd
Hampen-Gludsted
VIDDA PRO til KEBhøje ordspil
Egeris
De lækre drenge fra Thy
Hurup
De lækre sild fra Thy
Hurup
Religiøs Råcreme
Hillerød
Bloppqerne and the guns
Hardsyssel Efterskole
Powerprinsesserne
Odense 12
Rocker Duck
K 19 - Vanløse
Louises Disciple
K 5
Bobbi
Brabrand
ØBs Disciple
Øster Bjerregrav
Vi har gylle i rygsækken
Klinkby
Alfons Åberg og rabarbarerne
Særslev
- den mail fik jeg heller ikke
Stenløse-Veksø
Fem fede gifler - altid lækre og snasked...
Roskilde
NygaardsTøzer
Stevnstrup
Putins håndlangere
Thisted 1
Rumpingvinerne
Thisted 1
Speed
Hadsund
de skøre kegler med matroshatte på
Næstved
Hold op-Bob
Hvidovre
Hold ud-Knud
Hvidovre
Bøllebanden
Svanninge-Faaborg
Så deet...
Nørre Uttrup
Hader bare når jeg løber ind i en Smølf
Brenderup-Harndrup
The Bee and The Wannabees
Brenderup-Harndrup
Staben
Nørre Uttrup
Laksnudler
Karlslunde
Skovduerne
Nivå
Hyggerød
Hillerød
Blåstue storgruppen
K 23
Flødeskumsgufferne
F 4
Teen spirit
F 4
De Utrolige Urolige Ubrugelige
Jelling
De Runkne Roulader
Bjerringbro
Texas Rangers
Thisted 2 Østbyen
Nous Sommes Nous
K 19 - Vanløse
Spejl blank
Korsvejen
Termofruditterne
Skovlunde
De Flyvende Hold-ænder
Skovlunde
Ingen tabte kanoer
Skovlunde
Dragen
Vind
Barber mine ben og kald mig Barbie
K 25 Brønshøj
De Agurkædende Marsvin
Odense Ansgar
DanishBacon v2
Støvring
Gamle mænd i deminshorts og bøllehat
Hundige
sorthvidwannabebamsepanda
F 4
Testbanditterne
VMU (Test)
Stines musketerer
Nørre Snede
Egernkompagniet
Kgs. Lyngby
Det så fedt at være spejder
Kongeådalens Efterskole
De kolde fødder
Svendborg
Team Næstenleder
Svenstrup
Ske På Klinkegulv
Dalmose
Esbjerg 2. Midtby
Mørkhøj
Påfuglen og kannibalerne
Hjerting
Mere blank end de andre
Korsvejen
Korintherne
Korinth efterskole
Non est tipi
Ringsted
Dovendyrene
Høje Tåstrup
de glødende glimttændere
Kolind
Dragonfang
Vind
Team Dværg
Taastrup
Lemmingerne
Hendriksholm