Seniorer

1. Rocker Duck
K 19 - Vanløse
2. Powerprinsesserne
Odense 12
3. Speed
Hadsund
4. Laksnudler
Karlslunde
5. De lækre sild fra Thy
Hurup
6. Hold op-Bob
Hvidovre
7. Skovduerne
Nivå
8. UltraSuperEkstraordinærtMegetSeje MSE
Midtsjællands efterskole
9. Hold ud-Knud
Hvidovre
10. De lækre drenge fra Thy
Hurup
11. ånoånoånoånoånoånoåno_ornitologklubben
Skanderborg-Stilling
12. Bøllebanden
Svanninge-Faaborg
13. Vi har gylle i rygsækken
Klinkby
14. Staben
Nørre Uttrup
15. Spejl blank
Korsvejen
16. Clark Kent og dem fra den lukkede
Storvorde-Sejlflod
17. Majs Lil Pony
Hillerød
18. Ingen tabte kanoer
Skovlunde
19. Rumpingvinerne
Thisted 1
20. ØBs Disciple
Øster Bjerregrav
21. Bobbi
Brabrand
22. Så deet...
Nørre Uttrup
23. Barber mine ben og kald mig Barbie
K 25 Brønshøj
24. Fem fede gifler - altid lækre og snaskede
Roskilde
25. Nous Sommes Nous
K 19 - Vanløse
26. De Utrolige Urolige Ubrugelige
Jelling
27. Texas Rangers
Thisted 2 Østbyen
28. Putins håndlangere
Thisted 1
29. De Agurkædende Marsvin
Odense Ansgar
30. De forvirrede svigtere
Tranegilde
31. Teen spirit
F 4
32. - den mail fik jeg heller ikke
Stenløse-Veksø
33. DSB - de sløve benløse
Benløse
34. Hader bare når jeg løber ind i en Smølf
Brenderup-Harndrup
35. Navnet kunne ikke indlæses
Overlund
36. Fåredrengen og de fede filistre
Darum
37. De Runkne Roulader
Bjerringbro
38. VIDDA PRO til KEBhøje ordspil
Egeris
39. de skøre kegler med matroshatte på
Næstved
40. Egernkompagniet
Kgs. Lyngby
41. Malkepigerne
Ørum
42. DanishBacon v2
Støvring
43. Louises Disciple
K 5
44. De Fire Fede Flodheste
Hardsyssel Efterskole
45. NygaardsTøzer
Stevnstrup
46. Termofruditterne
Skovlunde
47. Team Næstenleder
Svenstrup
48. De Flyvende Hold-ænder
Skovlunde
49. Bloppqerne and the guns
Hardsyssel Efterskole
50. Ske På Klinkegulv
Dalmose
51. De kolde fødder
Svendborg
52. Blåstue storgruppen
K 23
53. The Bee and The Wannabees
Brenderup-Harndrup
54. Hyggerød
Hillerød
55. Jyder i Kbh - Med vinden i hårdet og se sej ud
Tjæreborg
56. Religiøs Råcreme
Hillerød
57. Gamle mænd i deminshorts og bøllehat
Hundige
58. Flødeskumsgufferne
F 4
59. sorthvidwannabebamsepanda
F 4
60. Det så fedt at være spejder
Kongeådalens Efterskole
61. (),.-_
Randers 1 Sct. Clemens
62. Alfons Åberg og rabarbarerne
Særslev
63. Stines musketerer
Nørre Snede
64. Testbanditterne
VMU (Test)
65. Dragen
Vind
66. Esbjerg 2. Midtby
Mørkhøj
66. Dovendyrene
Høje Tåstrup
66. Mere blank end de andre
Korsvejen
66. De små fede spidermænd
Hampen-Gludsted
66. Dragonfang
Vind
66. Non est tipi
Ringsted
66. Lemmingerne
Hendriksholm
66. Påfuglen og kannibalerne
Hjerting
66. de glødende glimttændere
Kolind
66. Korintherne
Korinth efterskole
66. Team Dværg
Taastrup

Placeringerne bliver opdateret løbende - hvert 10. minut (sidst opdateret 21. apr 02:17)