Tilmeldte patruljer til finalen

Væbner- og seniorvæbnerpatruljer (163)

Men In Blue
Benløse
Det nye kuld
F 7
Tøsingerne
Tåsinge
Lama Lars og Lamacorn
K 19 - Vanløse
Tyl er vores motto og det rimer på lotto
Helsingør 1
Baymax for the win
Herning Nord
De Ultimative Jydske Jyder fra Jydland
Hasle-Åbyhøj
Test2
Mosede
Team Giffelunicorns
Mosede
Vi kan noget I ik kan ha
Birkerød
Palle og De Andre Kongepudler
Storvorde-Sejlflod
Buddinge 2
Buddinge
så bare tag det roligt og giv dig god ti...
Vilstrup
Femkløveren
Struer
Bubbi børnene
Overlund
De fede hankatte
Overlund
De gule ørken ørreder
Nivå
Qaqqaq
Nykøbing Sjælland
Gummiænderne - Vi er kun lidt pivede
Nykøbing Sjælland
The Golden Måger
Kærby
Tonsetøserne
Odense 12
Cyka-Blyant
Sct. Jørgensbjerg
Hu hatte team Giffel
Tranegilde
Tøffelheltene
Struer
De forvirrede rollatorroer
Herlev
Bare igler
Herlev
Piblana
Hasle-Rutsker
Marripytterna
Hasle-Rutsker
Elgene
Ellevang-Risskov
Ællingerne
Ellevang-Risskov
De5ogmnms
Silkeborg 2
Kaffe-kageklubben
Brabrand
Google det
Skovlunde
Væbnerpatruljen
Skovlunde
Den blå flamme
Klinkby
De Røde Løbere
Ledøje-Smørum
De Pinke Panterer
K 9
Security dogs
K 9
FLIND FL3M FLEJ
Ledøje-Smørum
Falkefjer
Gl. Rye
GlRye4Ever
Gl. Rye
vi giver en kop mælk i lufthavnen
Stenløse-Veksø
Vi er med for sjov
Allerød
De royale FDFer
Allerød
Pirat alfs væbnere mk.4
Gråsten
Tarteletter
K 19 - Vanløse
Bubbi Bjørnene
Roskilde
Lonnis Drenge
Hadsund
Det andet hold
Roskilde
De handicappede annanaser
Næstved
Tøzernemedstumth
Dalmose
Gruppe 5
Dalmose
De lyserøde ærter
Dalmose
Polsemix
Alsønderup
Potterne
F 7
De falske pølser
F 7
Team islagkage
F 7
Pokemons
F 7
Ballademagerne
Nørre Uttrup
Kakao Banden
Brenderup-Harndrup
Rabarbergøjer
Aulum
Sili Bang
Aulum
BONGO
Kibæk
DBaconI
Kibæk
De Flyvene Vindruer
Skalborg
SNEJL
Ørslev-Vordingborg
Noget med pomfritter
Aalborg 9
Kåres hyggehold
Aalborg 9
En sæl
Holstebro 1
Jomsvikingerne
F 6
Sneglefart
F 6
Chop
Storvorde-Sejlflod
Kongens Nørder
Kgs. Lyngby
Pizzabud
Overlund
Draco Interfectorem
Overlund
Lad os gå i Netto
Ørum
Cola-krigerne
K 17
Kæft et tamt navn
Ørum
Speltghettoen
Hjortshøj
Pink Lynet McQueen
Hjortshøj
Bøf-Bananerne
Hjortshøj
McDonalds Stræberne
Hjortshøj
Freddys fanger
Haderup-Feldborg
My little ponies
Haderup-Feldborg
Snotskovl
Tyrsted-Uth
Jamen helt seriøst
Tyrsted-Uth
Næver forever
Næstved
Kernehuset
Holbæk
Sharing-Is-Caring
K 19 - Vanløse
Riis med boller i karry
Jelling
Musketererne
Hjerting
(DSB)
K 25 Brønshøj
Dem fra Thy
Thisted 2 Østbyen
P.T.O.T.A.L.D.H.G
Bjerringbro
Det kan vi godt huske
Tvis
Det magter vi ikke
Tvis
Pasta med kamelsovs
Aarhus 2
Dobbelthagekagebagerne
Thyholm
Team Sej Kage
K 25 Brønshøj
Korte grønne skørter
Ikast
Im walking on Solstad
K 25 Brønshøj
Loyal to FDF
Hasle-Åbyhøj
50 shades of blue
Øster Hornum
De saltede vaniljekager
Øster Hornum
Møgungerne fra Hvidovre
Hvidovre
Durum Kings
Hvidovre
The Green Shit
Hvidovre
.Pigelus
Bagsværd-Stengård
De Sennepsgule Grævlinger
Mejdal
Aber Dabei
K 19 - Vanløse
De Blå Alpakaer
Hasle-Åbyhøj
De Max Pinlige
Hjerm
Maliks slaver
Kærby
Quang
K 27 Lundehus Sogn
Det ved jeg ikke, hvad tror du selv
F 4
Isgnaskerne
K 27 Lundehus Sogn
DJ kæv
Virum
Blåstue Pigegruppen
K 23
Virums vidunderlige væbnere
Virum
De idéløse
Stevnstrup
peterplys og venerne
Øster Bjerregrav
Lyserøde elefanter
Nakskov
Ekstra tyk skorpe
Utterslev
Mere ost
Utterslev
Blåhvalerne
K 19 - Vanløse
Team Unicornrainbow
K 25 Brønshøj
De swagge flodheste fra Vanløse
K 19 - Vanløse
Hindu Hønerne
Holstebro 1
Russer Strudser
Holstebro 1
Team Toiletvarmere
Støvring
Team Eigil mangler bleer
K 25 Brønshøj
De Skæve RadiatorTermostater
Kolind
Snotungerne
Karlslunde
Burham G
Mørkhøj
De Listige Løver
Viborg 3
Pink Galaxy
Viborg 3
MmmDetsmagerafmere...
Havdrup
Trøflerne
Tjæreborg
Team Flækøkse
Svenstrup
G-Force
Give
Det ve vi æ
Give
Næver forever1
Næstved
Analimalam
K 13
Hawaiiskjorterne
K 13
Holgers Hænger
Korsør
De blå enhjørninge
Ringsted
Århus 14 Væbnere
Århus 14
Det ved vi ikke
Høje Tåstrup
Den brune ko
Høje Tåstrup
Rovfuglene
Frederiks
Pastaskrue
Karlslunde
Team Grå
Thisted 1
Seje børn skal bare koge længere
Hedehusene
Gronk
Hedehusene
Skinkeskiver
Utterslev
Anes disciple
Ballerup
Hold ud
Ilskov
Hold om
Ilskov
Hoffs slaver
Kærby
Bro-bitsch
Ringsted
Pigeskib
Fredericia Søndermarken
Mig og de mærkelige
Fredericia Søndermarken
Lucky Leftovers
K 25 Brønshøj

Seniorpatruljer (65)

DSB - de sløve benløse
Benløse
Testhestene
VMU (Test)
(),.-_
Randers 1 Sct. Clemens
Ornitologklubben
Skanderborg-Stilling
De Fire Fede Flodheste
Hardsyssel Efterskole
Malkepigerne
Ørum
Clark Kent og dem fra den lukkede
Storvorde-Sejlflod
De forvirrede svigtere
Tranegilde
UltraEkstraordinærtSeje MSE
Midtsjællands efterskole
Majs Lil Pony
Hillerød
Navnet kunne ikke indlæses
Overlund
De små fede spidermænd
Hampen-Gludsted
De lækre drenge fra Thy
Hurup
De lækre sild fra Thy
Hurup
Bloppqerne and the guns
Hardsyssel Efterskole
Powerprinsesserne
Odense 12
Rocker Duck
K 19 - Vanløse
Louises Disciple
K 5
Bobbi
Brabrand
ØBs Disciple
Øster Bjerregrav
Vi har gylle i rygsækken
Klinkby
- den mail fik jeg heller ikke
Stenløse-Veksø
Fem fede gifler - altid lækre og snasked...
Roskilde
Putins håndlangere
Thisted 1
Speed
Hadsund
de skøre kegler med matroshatte på
Næstved
Hold op-Bob
Hvidovre
Hold ud-Knud
Hvidovre
Bøllebanden
Svanninge-Faaborg
Så deet...
Nørre Uttrup
Hader bare når jeg løber ind i en Smølf
Brenderup-Harndrup
The Bee and The Wannabees
Brenderup-Harndrup
Staben
Nørre Uttrup
Laksnudler
Karlslunde
Skovduerne
Nivå
Hyggerød
Hillerød
Blåstue storgruppen
K 23
Teen spirit
F 4
De Utrolige Urolige Ubrugelige
Jelling
De Runkne Roulader
Bjerringbro
Texas Rangers
Thisted 2 Østbyen
Nous Sommes Nous
K 19 - Vanløse
Spejl blank
Korsvejen
Termofruditterne
Skovlunde
De Flyvende Hold-ænder
Skovlunde
Ingen tabte kanoer
Skovlunde
Barber mine ben og kald mig Barbie
K 25 Brønshøj
Gamle mænd i deminshorts og bøllehat
Hundige
sorthvidwannabebamsepanda
F 4
Testbanditterne
VMU (Test)
Stines musketerer
Nørre Snede
Egernkompagniet
Kgs. Lyngby
De kolde fødder
Svendborg
Team Næstenleder
Svenstrup
Ske På Klinkegulv
Dalmose
Esbjerg 2. Midtby
Mørkhøj
Påfuglen og kannibalerne
Hjerting
Mere blank end de andre
Korsvejen
Korintherne
Korinth efterskole
Non est tipi
Ringsted
Dovendyrene
Høje Tåstrup
de glødende glimttændere
Kolind
Dragonfang
Vind
Team Dværg
Taastrup
Lemmingerne
Hendriksholm